Новини для українців всього свту

Thursday, Oct. 22, 2020

Бойовики з мінометів «перекривають воду»

Автор:

|

Червень 04, 2017

|

Рубрика:

Бойовики з мінометів «перекривають воду»

Українська сторона Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін (СЦКК) у неділю, 4 червня, повідомила через мережу Facebook про черговий злочин контрольованих кремлівською владою бандформувань. Вчора ввечері вони обстріляли з мінометів Донецьку фільтрувальну станцію (ДФС). Це при тому, що вона забезпечує водою низку населених пунктів, у тому числі й тимчасово окупований Донецьк. Це загальновідомий факт. Отже, бойовики свідомо намагаються залишити без водопостачання понад 600 тисяч мирних мешканців. У Авдіївці зараз організовано постачання води населенню силами Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Тим часом оприлюднене 4 червня зведення прес-центру штабу АТО інформує, що минулої доби окупаційні війська 58 разів відкривали вогонь по українських позиціях і двічі по житлових кварталах. Зокрема, ворожі міни розривалися і у Красногорівці, де поранено місцеву мешканку. А у лавах Збройних Сил України вздовж усієї лінії фронту зазнали поранень п’ятеро захисників України.

Надійшла і скорботна звістка. Під час бойових дій загинули двоє українських воїнів.

About Author

news

  • Тетяна

    Якщо Бог не дає ради тому, що відбувається, він допускає війну, щоб знищувати… Хотіли воювати, най воюють… тільки з жінкою з двома дітьми воювати то круто… а от з Путіним байки щодо психічних захворювань і крадіжок не проходять… тут потрібно відповідати за злочини і молдаван кегебістів Фільо і бандюг Зубиків, і судді Овсієнка А., що віджимає батьківську і дідівську домівку, за знущання над батьками і братом, за смерть чоловіка задля моєї рідної землі і хати!!! Доки буде наявна злочинність поліції і управління, доти буде війна. А це не допоможе, буде – ядерна. стріляти ту брехливу шизануто-дебілкувату молдаво-українську падлоту… це тільки винищувати… тут більше нічим не допоможеш..