Новини для українців всього свту

Sunday, Nov. 29, 2020

Терористи викрали українського юнака

Автор:

|

Вересень 02, 2017

|

Рубрика:

Терористи викрали українського юнака

Про черговий злочин проросійських бандформувань у суботу, 2 вересня, повідомляє інтернет-газета «Українська правда», посилаючись на інформацію Харківської правозахисної групи. Сталося це на контрольному пункті в’їзду-виїзду (КПВВ) «Станиця Луганська».

Викрадено мешканця села Верхня Вільхова Станично-Луганського району Миколу Пєтухова, 1995 року народження. Він не мав постійного місця праці, тому заробляв на життя, допомагаючи людям переносити їхні речі від українського пункту пропуску до контрольованого бойовиками. Це був єдиний дохід хлопця і його літньої матері.

Коли у черговий раз Микола пройшов свій шлях у бік окупованої території, там його зупинили озброєні люди. З української сторони було видно (і є свідки), як хлопця про щось розпитували, а далі відвели набік. Відтоді зв’язок з Миколою Пєтуховим обірвався.

Мати викраденого звернулася за допомогою до місії ОБСЄ і правозахисників. У Харківській правозахисній групі повідомили, що тиждень тому за подібних обставин на КПВВ «Станиця Луганська» з боку бойовиків був викрадений інший молодий чоловік, який також підробляв вантажником. І про його долю нічого не відомо. Через три дні біля одного з кафе в окупованому Луганську був знайдений труп молодого чоловіка зі слідами насильницької смерті. Наразі не вдалося з’ясувати, чи йдеться тут про одну й ту ж особу.

За офіційною інформацією у зоні проведення антитерористичної операції вважаються зниклими безвісти понад 400 людей.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply