Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Monday, Nov. 19, 2018

Тереза Мей вже живе на Даунінг-стріт, 10

Автор:

|

Липень 13, 2016

|

Рубрика:

Тереза Мей вже живе на Даунінг-стріт, 10

Tereza__foto

Цей будинок служить резиденцією британського прем’єра з 1732 року. Проходячи через знамениті чорні двері починали і закінчували свою роботу всі прем’єр-міністри, включаючи Вінстона Черчилля і Маргарет Тетчер.

Нова господиня в’їхала сюди ввечері 13 липня після того, як Королева Сполученого Королівства Великої Британії і Північної Ірландії Єлизавета Друга призначила її 76-м прем’єр-міністром. Аудієнція у палаці, під час якої Королева попросила Терезу Мей сформувати новий кабінет міністрів, відбулася невдовзі після того, як Її величність прийняла відставку Девіда Кемерона.

У вітальній промові пані прем’єр наголосила на необхідності боротися з несправедливістю і нерівністю, надаючи більше можливостей бідним сім’ям, безробітним і тим, що перебувають на межі бідності. «Разом ми зробимо Британію кращою», – таким було завершальне гасло.

Аналітики вже склали великий перелік справ, якими доведеться займатися новому прем’єр-міністру. Нас же з нього найбільше цікавить той рядок, де йдеться про незмінність британської зовнішньої політики. Кілька заяв Терези Мей дозволяють припустити, що вона буде дотримуватися жорсткої позиції щодо Кремля.

Світлина з facebook-сторінки «The Royal Family».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...