Новини для українців всього свту

Saturday, Nov. 28, 2020

Теракту запобігли анонім і поліція

Автор:

|

Жовтень 28, 2016

|

Рубрика:

Теракту запобігли анонім і поліція

На Луганщині у п’ятницю, 28 жовтня, до Лисичанського відділу поліції тривожне надійшло повідомлення. Особа, яка не побажала назватися, розповіла про підозрілий предмет, який лежить в урні для сміття на міському залізничному вокзалі.

Анонімні джерела інформації, переважно, не викликають довіри. Це може бути безглуздий жарт, намір комусь дошкулити. Або  просто людина спізнюється на поїзд і сподівається його таким чином затримати. Однак у наш сповнений тривог час нехтувати загрозами не можна.  Тому на вокзал терміново виїхала слідчо-оперативна група, працівники кількох підрозділів поліції,  вибухотехніки, кінологи, надзвичайними. Залізничний персонал та громадян, які перебували у вокзальних приміщеннях евакуювали. І всі ці заходи перестороги виявилися не даремними. Перед центральним входом вокзалу в урні службовий собака виявив отой самий вибухонебезпечний предмет, про який повідомив анонім. Загалом вилучено три тротилові шашки.

У травні-червні 2014 року Лисичанськ перебував під контролем так званої «ЛНР». Найімовірніше, саме у головах сепаратистів виникла ідея вчинити теракт на людному вокзалі. Однак цим злочинним намірам вдалося запобігти.

1028___05-2

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply