Новини для українців всього свту

Tuesday, Dec. 1, 2020

Татари в Криму потерпають за етнічною ознакою

Автор:

|

Квітень 28, 2016

|

Рубрика:

Татари в Криму потерпають за етнічною ознакою

MICT_n__16-04-28__08_Татари

Комітет міністрів, що є найвищим колегіальним політичним органом Ради Європи (РЄ) зафіксував офіційну позицію в рішенні стосовно ситуації в Україні. Відзначивши, що найбільш негативна динаміка спостерігається в Криму, саме окупованому півострову в документі надали найбільшої уваги. Відзначається погіршення стану з дотриманням прав людини, заборону свободи волевиявлення, зібрання, віросповідання та релігійної належності. Згадано також і репресії національних меншин.

Виразною прикметою є зміна дуже важливого формулювання. Порівняно недавно у звіті спеціальної місії до Криму стверджувалося, що російська влада переслідує Меджліс, а не кримських татар як етнічну групу. Натомість зараз чітко сказано, що татарське населення в Криму зазнає переслідувань саме за етнічною ознакою.

About Author

news

  • Rüstem Ablâtif

    це не правда, що татар у Криму утискають. Навпаки, татари дуже добре себе почувають. Їх стає у Криму усе більше й більше. Кримське ФСБ чи центр протидії екстремізму МВС РФ майже повністю складаються з татар, яких перевели з їхньої історичної батьківщини – Татарстану (чи Башкортостану). За українські часи татарське населення Криму було досить невеликим – приблизно 5 тисяч осіб та переважно мало проросійські настрої.
    На відміну від татар, репресіям з боку окупантів піддається корінний НАРОД Криму – киримли.
    раджу читати хоча б Вікіпедію…