Новини для українців всього свту

Thursday, Oct. 22, 2020

Татари не задоволені статусом Криму?

Автор:

|

Лютий 23, 2017

|

Рубрика:

Татари не задоволені статусом Криму?

За словами голови Меджлісу кримськотатарського народу Рефата Чубарова, потрібно якнайшвидше внести зміни до Конституції України щодо «Автономної Республіки Крим» та ухвалити низку похідних законів. Таку думку він висловив сьогодні, 23 лютого, у день Криму, який відзначали в будівлі Верховної Ради України.

Пропозиція полягає у тому, щоб змінити статус півострова на національно-територіальну автономію – форму самовизначення кримськотатарського народу. А повернення контролю над Кримом, вважає голова Меджлісу, залежить багато в чому від дій української влади.

«Сьогодні ми хочемо нагадати всім в Україні про те, що боротьба за повернення Криму продовжується… Ми озвучимо деякі наші докори українській владі, особливо за те, що нічого не робиться щодо переформатування Кримської автономії», – наголосив Рефат Чубаров.

На нашу думку, такі поправки у Конституції України змінили б ставлення до анексії Криму в світі й помітно ускладнили б життя кремлівським правителям. Зазначимо, День Криму відзначають 23 лютого, адже в цей день у Севастополі більшовики розстріляли першого Голову Уряду Кримської Народної Республіки, першого муфтія мусульман Криму Номана Челебіджіхана.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply