Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 21, 2020

Танкісти відзначили свято навчанням

Автор:

|

Вересень 11, 2016

|

Рубрика:

Танкісти відзначили свято навчанням

01_0911-44

Чергове зведення прес-центру штабу АТО (станом на 11 вересня) твердить про ознаки деескалації у зоні бойових дій. Число провокацій та обстрілів останніми днями залишається незмінним. Але як би нам не хотілося вірити у краще, сувора реальність не вселяє оптимізму. Минулої доби окупанти відкривали вогонь 30 разів. При цьому не раз робили це з особливим зухвальством. Наприклад, на Луганському напрямку застосували 120-міліметровий міномет, обстрілявши розташовані у Новозванівці позиції Збройних Сил України. Ще на двох ділянках озивалися ворожі міномети калібру 82 міліметри. Міни летіли на Широкине (Маріупольський напрямок) та Авдіївку (Донецький).

Традиційно у другу неділю вересня в Україні відзначають день танкіста. Зрозуміло, що у зоні бойових дій святкування відрізняються від тих, що організовані у мирних гарнізонах. І знаєте чим? Працею! Принаймні, військовослужбовці окремого танкового батальйону «Звіробій» 11 вересня провели практичні заняття з бойової підготовки.

– Сьогоднішні тренування – наша звичайна щоденна робота попри будні чи свята. Підтримання високого стану бойової готовності досягається постійними тренуваннями і вдосконаленням майстерності та натренованості особового складу, – сказав командир батальйону майор Анатолій Самбрас.

А урочистості, безперечно, теж були. Зокрема, воїнам-танкістам вручено нові погони з черговими військовими званнями, медалі, відзнаки, грамоти й подяки.

01_0911-45

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply