Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 21, 2020

Таємний візит Майка Помпео у Північну Корею

Автор:

|

Квітень 18, 2018

|

Рубрика:

Таємний візит Майка Помпео у Північну Корею

Журналісти таки зуміли дізнатися про нього. І у середу, 18 квітня, ЗМІ повідомили, що чинний директор ЦРУ і наразі ще не затверджений державний секретар США Майк Помпео літав у Корейську Народно-Демократичну Республіку (КНДР), де зустрічався з лідером держави Кім Чен Ином.

Цей візит став одним з етапів підготовки до прямих переговорів Дональда Трампа та Кім Чен Ина про північнокорейську ядерну програму. Раніше Майк Помпео заявив у американському Сенаті, що налаштований «оптимістично» щодо проведення зустрічі лідерів двох держав, і сподівається на «досягнення дипломатичного результату», якого Америка і світ так відчайдушно потребують.

Днем раніше, 17 квітня, Дональд Трамп під час фотосесії з прем’єр-міністром Японії Сіндзо Абе заявив, що прямі переговори з Північною Кореєю ведуться на «вкрай високому рівні». За його словами, обрано п’ять місць, де може відбутися їхня зустріч.

У березні 2018 року керівництво Північної Кореї запропонувало провести зустріч Кім Чен Ина і Дональда Трампа. 9 квітня американський президент повідомив, що переговори відбудуться в «травні або на початку червня».

Світлина: Майк Помпео.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply