Новини для українців всього свту

Monday, Nov. 30, 2020

Сирійські повстанці йдуть на прорив у Алеппо

Автор:

|

Жовтень 28, 2016

|

Рубрика:

Сирійські повстанці йдуть на прорив у Алеппо

1028___04-1

28 жовтня стало відомо, що вони оголосили про початок великої наступальної операції. Повстанці мають намір прорватися у східну частину міста, заблоковану урядовими військами. Надійшла інформація, що у спробі прориву облоги об’єднали зусилля усі опозиційні до сирійського правлячого режиму сили. Наразі у наступі, переважно, беруть участь повстанські угруповання з-за меж Алеппо, але очікується, що їх підтримають і ті, яких оточено у східній частині міста.

Сирійський центр спостереження за дотриманням прав людини, який базується у Великій Британії, повідомляє, що повстанці запустили «сотні ракет». Як твердять, це призвело до загибелі щонайменше 15 мирних громадян. Інформація, що надходить з місця подій, надто фрагментарна. Начебто, одним з напрямків удару обрано авіабазу Хмеймім під Латакією, де дислокується російська авіація. Росія цю інформацію не коментує. Однак, якщо повідомлення відповідає дійсності, то Кремль може у відповідь завдати дуже жорстоких ударів своїми повітряно-космічними силами, що призведе до подальшої ескалації конфлікту.

Ще не так давно місто Алеппо вважали фінансовим центром Сирії. Зараз воно стало епіцентром кривавого протистояння. З 2012 східна частина зайнята повстанцями, а західну продовжує контролювати уряд. Чисельність обложених оцінюють у 275 тисяч осіб.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply