Новини для українців всього свту

Friday, Jan. 22, 2021

Синьо-жовті мости Луганщини

Автор:

|

Жовтень 24, 2017

|

Рубрика:

Синьо-жовті мости Луганщини

Про те, як відбувається на Донбасі загальнодержавна патріотична акція з розфарбовування об’єктів у кольори національного прапора України, розповідає у мережі Facebook прес-центр Оперативно-тактичного угруповання «Луганськ». Військовослужбовці разом з учнями 11 класу Білокуракинської загально-освітньої школи №1 спільними зусиллями пофарбували у сині та жовті барви два мости через річку Біла. Директор школи Олена Вашура висловила вдячність офіцерам за те, що долучаються до виховання молоді у патріотичному дусі.

А оприлюднене 24 жовтня зведення про ситуацію на фронті інформує, що учора ввечері окупаційні війська вели вогонь з піхотного озброєння на всіх напрямках. Зокрема, на Донецькому з великокаліберних кулеметів та різних видів гранатометів гатили по українських позиціях, розташованих поблизу Авдіївки, Зайцевого, Кам’янки, Луганського та Верхньоторецького. Не було також спокою й у районі Майорська й шахти Бутівка.

На інших напрямках напруженість виявилася дещо нижчою. Загалом впродовж минулої доби контрольовані кремлівською владою бандформування здійснили 22 обстріли. Наші хлопці 15 разів відкривали вогонь у відповідь. Отримав поранення один військовослужбовець Збройних Сил України.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply