Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 6, 2019

Символ Парижа сховають за склом

Автор:

|

Червень 16, 2018

|

Рубрика:

Інтернет видання ВВС у суботу, 16 червня, розповідає, що влада французької столиці вирішила обнести Ейфелеву вежу скляною стіною для захисту її основи від можливих терактів. Таким чином замінять металевий паркан, який встановлено тут з 2016 року.

Помічник мера Парижа Жан-Франсуа Мартенс повідомив, що висота скляної огорожі становитиме два з половиною метри. Її встановлять до кінця року з південного і північного боку вежі. А щоб запобігти терактам з використанням автомобілів, покладуть 420 загороджувальних блоків. Із заходу і сходу навколо вежі змонтують постійні металеві загородження висотою понад три метри замість тимчасових, які вважають неестетичними.

На усе це планується витратити до 35 мільйонів євро (понад $40,5 мільйона). Готовність йти на такі значні витрати зрозуміла. Терористична загроза в Парижі досі залишається високою, а Ейфелева вежа вважається одним з найбільш ймовірних об’єктів для терактів.

Прозорі стіни дозволять без перешкод милуватися знаменитою спорудою. Очікується, що тільки протягом 2018 року її відвідають не менше семи мільйонів осіб.

Світлина Reuters: сучасна металева огорожа не дозволяє побачити вежу в усій її красі.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply