Новини для українців всього свту

Monday, Jun. 17, 2019

Свято тих, хто вірний завжди

Автор:

|

Листопад 16, 2017

|

Рубрика:

Свято тих, хто вірний завжди

16 листопада в Україні відзначають День морської піхоти. У емблему цих військ вписано девіз – «Вірний завжди». І українські морпіхи діють саме так, демонструючи повсякчас свою звитяжність, готовність до самопожертви у боротьбі за державний суверенітет та територіальну цілісність рідної Вітчизни. У цей день на сторінці прес-центру штабу АТО у мережі Facebook вміщено привітання морським піхотинцям.

16 листопада оприлюднена також відповідь на запити ЗМІ щодо ворожих обстрілів осель мирних громадян. Справді, вже кілька днів поспіль російсько-окупаційні війська ведуть вогонь з систем залпового вогню, танків, важкої артилерії та мінометів по українських містах і селах, розташованих вздовж лінії зіткнення. Українська сторона щоденно інформує та закликає Спеціальну моніторингову місію Організації з безпеки і співпраці у Європі, яка має представників на окупованих територіях, перевірити наявність у бойовиків важкого озброєння, а особливо – реактивних систем залпового вогню «Град».

А безпосередньо на фронті минулої доби контрольовані кремлівським режимом бандформування 16 разів відкривали вогонь по українських позиціях. Наші бійці відповідали 11 разів. Втрат у лавах Збройних Сил України не було.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...