Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 30, 2020

Своя футболка ближче до тіла

Автор:

|

Червень 30, 2018

|

Рубрика:

Своя футболка ближче до тіла

«Радіо Свобода» у суботу, 30 червня, повідомляє, що шведський уряд припинив бойкотувати чемпіонат світу з футболу, який відбувається у Росії. Про це оголосила міністр закордонних справ Швеції Маргот Елізабет Вальстрьом після успіху національної збірної на першому етапі змагань. Оскільки таке рішення цілком логічно може викликати звинувачення у непослідовності, чиновниця уточнила, що бойкот на знак солідарності з Великою Британією стосувався тільки відкриття чемпіонату.

Збірна Швеції вийшла з групового турніру у плей-офф з першого місця. 3 липня в Санкт-Петербурзі шведи зіграють з командою Швейцарії. «Ми вважаємо за необхідне підтримати нашу команду», – наголосила очільниця шведського зовнішньополітичного відомства. За її словами, рішення про припинення бойкоту прийнято після консультацій з Данією і Великою Британією.

Чемпіонат світу з футболу відбувається в 11 містах Росії з 14 червня по 15 липня. Стокгольм спершу підтримав протест Лондона після отруєння в британському Солсбері колишнього подвійного агента Сергія Скрипаля та його дочки Юлії.

Світлина: Маргот Елізабет Вальстрьом.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply