Новини для українців всього свту

Wednesday, Aug. 5, 2020

Світові лідери вітають Еммануеля Макрона

Автор:

|

Травень 08, 2017

|

Рубрика:

Світові лідери вітають Еммануеля Макрона

Його вчорашня перемога на виборах є настільки очевидною, що можна дозволити собі не очікувати офіційних, остаточних результатів. Як повідомляють 8 травня інтернет-портали, новообраного Президента Франції вже привітав американський колега Дональд Трамп, очільники головних структур Євросоюзу, керівники низки держав та міжнародних організацій.

«В Україні натхненно спостерігали за Вашою блискучою кампанією», – сказано у привітанні Петра Порошенка, – «Ваша позиція під час виборчої кампанії дає впевненість, що з Вашою перемогою Україна здобула надійного союзника і в Нормандському форматі, і в її зусиллях з відновлення суверенітету і територіальної цілісності».

Глава Української держави також запросив Еммануеля Макрона здійснити візит в Україну.

Президент Росії висловився поміж останніх. Що й зрозуміло, адже Кремль робив ставку на іншого кандидата. Володимир Путін виявився вірним своєму принципу – якщо не знаєш, що сказати, говори про боротьбу з тероризмом. Отож, процитуємо: «Наростання загроз тероризму і войовничого екстремізму супроводжується ескалацією локальних конфліктів і дестабілізацією цілих регіонів У цих умовах особливо важливо подолати взаємну недовіру і об’єднати зусилля для забезпечення міжнародної стабільності і безпеки». Тут важко втриматися від саркастичного зауваження. А для боротьби з терористичною діяльністю своїх найманців на Донбасі пан Путін теж готовий об’єднувати зусилля?

Світлини Telegraf-ERA: Еммануель Макрон святкує перемогу.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply