Новини для українців всього свту

Wednesday, Sep. 23, 2020

Сутички протестувальників з поліцією у Єревані

Автор:

|

Квітень 16, 2018

|

Рубрика:

Сутички протестувальників з поліцією у Єревані

Вони сталися у понеділок, 16 квітня, у центрі вірменської столиці. Маніфестанти протестували проти призначення екс-президента Вірменії Сержа Саргсяна прем’єр-міністром країни. Постраждали 46 осіб, в тому числі шість правоохоронців. За даними місцевих ЗМІ, близько трьох десятків осіб госпіталізовано, один поліцейський прооперований.

Увечері на проспекті Баграмяна, який оточила поліція, протестували близько 20 тисяч людей, повідомляє кореспондент «Deutsche Welle». Деякі активісти мають намір продовжувати акцію вночі.

17 квітня демонстранти планують заблокувати підходи до будівлі парламенту, де має відбутися голосування за призначення Сержа Саргсяна на посаду прем’єр-міністра. Лідер парламентської опозиційної фракції «Елк» («Вихід»), голова партії «Цивільний договір» Нікол Пашинян закликав жителів країни приїхати протестувати в Єреван або влаштувати демонстрацію в своєму місті.

14 квітня правляча Республіканська партія висунула у прем’єр-міністри Сержа Саргсяна, який до 9 квітня займав посаду президента Вірменії. Після конституційної реформи, внаслідок якої Вірменія перейшла від президентської до парламентської форми правління, влада в країні буде сконцентрована у руках прем’єр-міністра.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply