Новини для українців всього свту

Saturday, Jun. 6, 2020

Сутички демонстрантів з поліцією у Парижі

Автор:

|

Травень 01, 2017

|

Рубрика:

Сутички демонстрантів з поліцією у Парижі

Вони виникли під час першотравневого маршу. Як наслідок, щонайменше троє поліцейських постраждали. Зіткнення почалися біля площі Бастилії у Парижі, коли хода, організована трьома профспілками, прямувала до сусідньої площі. Несподівано кілька протестувальників підпалили візок із супермаркету, на якому був встановлений картонний макет дракона, і скерували його у бік кордону правоохоронців.

Посилаючись на дані поліції, засоби масової інформації пишуть про те, що люди у масках жбурляли в поліцію різні предмети і навіть коктейлі Молотова. Відтак, на одному з поліцейських загорілася форма, він отримав серйозні опіки. Правоохоронці у відповідь застосували сльозогінний газ.

Як твердять, і протестувальників у лавах є постраждалі від зіткнень з поліцією. Однак офіційна інформація з цього приводу наразі не надходила. Окремі профспілки і ліві активісти хотіли перетворити 1 травня у день солідарності проти ультраправого «Національного фронту», як це сталося в 2002 році, коли тодішній глава партії Жан-Марі Ле Пен вийшов до другого туру президентських виборів. Зараз це повторила його донька Марін Ле Пен. З колони чулися вигуки «Геть фашистів!».

Демонстрація відбувалася в умовах посилених заходів безпеки за тиждень до другого туру виборів президента. Влада лише у французькій столиці залучила для підтримки порядку 9000 поліцейських. 1 травня у Франції – традиційний день демонстрацій, під час яких часто трапляються заворушення.

Світлини AFP і Reuters.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply