Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 22, 2020

Сутички біля пам’ятника радянському генералові

Автор:

|

Квітень 13, 2018

|

Рубрика:

Сутички біля пам’ятника радянському генералові

Вони відбулися у п’ятницю, 13 квітня, у Маріїнському парку столиці України. Активісти, яких інтернет-газета «Українська правда» назвала представниками організацій «С14» та «Правий сектор», облили червоною фарбою пам’ятник генералу Миколі Ватутіну.

У цей час тут відбувався мітинг, організований Опозиційним блоком та рухом «Сили добра». Але у сценарій дійства внесла суттєві зміни група радикально налаштованих осіб. Вигукуючи гасла, вони облили пам’ятник червоною фарбою, наліпили на постамент напис «Слава воїнам УПА за ліквідацію червоного ката», і розгорнули банер «На кожного ката чекає розплата». Як твердять очевидці, до пам’ятника намагався покласти квіти народний депутат Юрій Бойко, але йому перешкодили. Зав’язалися сутички.

Речник поліції Києва Оксана Блищик дала такий коментар: «Одна ветеранська організація мала покладати квіти біля пам’ятника, їм завадила група з близько 30 молодиків. Сталася штовханина. Швидко прибули поліцейські, що чергують біля ВР (Верховна Рада – ред.). Молодики застосували газові балончики. У результаті цього одна жінка отримала опіки очей та обличчя. Одного активного учасника доставили до Печерського РУ (районне управляння поліції – ред.)».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply