Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 4, 2020

Сутички біля одеської мерії

Автор:

|

Вересень 20, 2017

|

Рубрика:

Сутички біля одеської мерії

У середу, 20 вересня, з Одеси повідомляють про сутички між правоохоронцями і учасниками акції протесту, приводом для якої стали трагічні наслідки недавньої пожежі у дитячому таборі «Вікторія». Активісти зійшлися під приміщенням міської ради, де вранці розпочалося чергове сесійне засідання. Стосовно їх політичної приналежності місцевий сайт «Думська» твердить, що це «представники «Свободи», «Національного корпусу» та інших опозиційних організацій», які намагаються прорватися в мерію. Число учасників мітингу оцінено у 500 осіб. Лунали вимоги про відставку мера Геннадія Труханова.

Бійка між мітингувальниками і поліцейськими виникла через те, що один з активістів прийшов у балаклаві й зігнорував вимогу правоохоронців зняти її.

Станом на передобідню пору вже була інформація, що у сутичках постраждали 20 поліцейських і 16 бійців Нацгвардії. Врешті міськрада перервала сесію через побоїще на прилеглій площі. Залишилися не проголосованими важливі питання. У тому числі про мільярдний кредит та запровадження електронного квитка у громадському транспорті. Міський голова Геннадій Труханов заявив, що має у розпорядженні відеодокази того, що в Одесу на автобусах звозили активістів радикальних організацій, а також пообіцяв передати ці матеріали правоохоронним органам.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply