Новини для українців всього свту

Saturday, Sep. 26, 2020

Суперечливі новини про  Надію Савченко

Автор:

|

Квітень 11, 2018

|

Рубрика:

Суперечливі новини про  Надію Савченко

У середу, 11 квітня, минає 20-й день, відколи голодує позбавлена недоторканості, а згодом і волі, народний депутат Надія Савченко. Сьогодні вранці її відвідали мати і сестра.

Рідні твердять, що Надія сильно схудла – з 85 до 70 кілограмів. Вона нічого не їсть, тільки п’є воду. Однак продовжує курити сигарети. Не виключено, що саме через це могли виникнути клопоти із здоров’ям.

Мати затриманої подробиць не додала: «Проблеми з шлунком – це все, що я знаю. Спазми тривають, блювота іноді, нудота». Йшлося навіть про те, що Надію Савченко у найближчі години повезуть у медичний заклад. Вона сказала рідним, що сама про це попросила.

Однак цього ж дня інтернет-газеті «Українська правда» співрозмовник із Служби безпеки України (СБУ) сказав: «Не знаю, чи просилася. Знаю, що поки стан її здоров’я не потребує стаціонарного лікування. Уся допомога надається на місці».

Наразі невідомо, кому більше вірити. Доведеться дочекатися розвитку подій довкола голодування Надії Савченко. Врешті, робить вона це не вперше, вже має досвід, здобутий у російських місцях позбавлення волі.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply