Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 21, 2020

Судять убивць Бориса Нємцова. Не всіх

Автор:

|

Жовтень 03, 2016

|

Рубрика:

Судять убивць Бориса Нємцова. Не всіх

06_1003-2

Одного з провідних російських опозиціонерів і щирого друга України застрелили пізно ввечері 27 лютого 2015 року на Великому Москворецькму мосту. Згідно з матеріалами справи, тут його наздогнав колишній заступник командира чеченського батальйону «Північ» внутрішніх військ Росії Заур Дадаєв і зробив шість пострілів. Відразу поряд загальмував автомобіль, сівши у який, вбивця втік.

3 жовтня у Москві розпочався суд у справі про вбивство Бориса Нємцова. Однак на лаві підсудних лише виконавці злочину. На першому засіданні прокурор оголосить обвинувальний висновок, а обвинувачені висловляться про те, чи визнають вони свою провину чи ні. Справу розглядатиме суд присяжних, колегію яких вдалося зібрати тільки з другої спроби – десятки кандидатів взяли самовідвід через особисті причини.

До суду все ще не дійшла справа стосовно ймовірних замовників і організаторів вбивства. Слідчий комітет Росії веде окреме провадження і продовжує розслідування. Єдиним названим підозрюваним є ще один екс-офіцер батальйону «Північ» Руслан Мухудінов. В кінці вересня 2014 року він разом з «іншими невстановленими особами» запропонував виконавцям не менше 15 млн російських рублів за вбивство Бориса Нємцова, вважає слідство. З листопада 2015 року Руслан Мухудінов перебуває у міжнародному розшуку, з травня поточного року його розшукує Інтерпол. Адвокат сім’ї Нємцова Вадим Прохоров переконаний, що Руслан Мухудінов не може бути головним замовником вбивства.

 

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply