Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 24, 2020

Суд відмовив у арешті майна Надії Савченко

Автор:

|

Квітень 23, 2018

|

Рубрика:

Суд відмовив у арешті майна Надії Савченко

Таке рішення прийняв у понеділок, 23 квітня, Шевченківський районний суд міста Києва. Йдеться тут про речі, вилучені під час обшуків з офісу та помешкання народного депутата Надії Савченко. Як повідомлялося раніше, 10 квітня Служба Безпеки України (СБУ) вилучила п’ять ноутбуків, кілька печаток і документи благодійного фонду Надії Савченко та її партії. Тепер суд відмовив СБУ в арешті цього майнам і якщо слідчі не подадуть апеляцію, то усе вилучене доведеться повернути у стислі терміни.

Ось як пояснив ситуацію адвокат Надії Савченко Дмитро Бугай: «Якщо є рішення про обшук, то в ухвалі про проведення обшуку є опис того, що потрібно вилучити. Якщо вилучили речі, яких немає в цьому описі, то вони отримують статус тимчасово вилучених, і слідчий упродовж 48 годин має звернутися до суду про арешт цих речей».

Нагадаємо, що позбавлену депутатського імунітету і заарештовану Надію Савченко звинувачують у низці тяжких злочинів з тероризмом включно. За твердженням Генеральної прокуратури вона була спільницею Володимира Рубана, затриманого 8 березня при спробі переміщення значного числа одиниць зброї з окупованої території Донецької області. Сама Надія Савченко твердить, що планувала не теракт, а лише «політичну провокацію».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply