Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 22, 2018

Суд над убивцями Бориса Нємцова

Автор:

|

Липень 25, 2016

|

Рубрика:

Суд над убивцями Бориса Нємцова

NEMCOV-foto

У Москві 25 липня в почалися попередні слухання у справі вбивства російського опозиціонера і великого друга України Бориса Нємцова. Біля будівлі суду владою вжито посилених заходів безпеки. Поліція оточила частину вулиці, де знаходиться суд. Помічено також бійців загону особливого призначення (в Росії такі називають ОМОНом).

Безпосереднім виконавцем злочину слідство вважає Заура Дадаєва. Водночас з ним проходять ще чотири особи. Московський окружний військовий суд вирішив, що справу про вбивство Бориса Нємцова розглядатиме колегія присяжних, чим задовольнив клопотання захисту звинувачених. Всі вони не визнають провини і вважають, що перед судом присяжних зможуть довести її відсутність. Тут очевидним є намір уникнути відповідальності, адже раніше деякі з них давали свідчення у справі.

Борис Нємцов був застрелений 27 лютого 2015 року на Великому Москворецькому мосту в Москві. Замовником убивства називають Руслана Мухутдінова. Він, начеюто, запропонував виконавцям не менше 15 млн рублів (трохи більше $230 тис).

На світлині: основний звинувачений Заур Дадаєв.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...