Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 22, 2020

Субсидії українцям видаватимуть готівкою

Автор:

|

Квітень 29, 2018

|

Рубрика:

Субсидії українцям видаватимуть готівкою

Принаймні такий варіант задекларував Кабінет Міністрів – повідомляє у неділю, 29 квітня, інформаційна агенція «Українські національні новини» (УНН) з посиланням на прес-службу Міністрества соціальної політики. На позачерговому засіданні уряд вніст низку змін у програму надання субсидій.

Втім, приблизно 80-85 відсотків нинішніх субсидіантів додаткових клопотів не матимуть. Як і було дотепер, державна допомога їм і цього разу буде перепризначена в автоматичному режимі. Тобто, без необхідності відвідувати органи соціального захисту чи подавати якісь документи. А решті громадян доведеться особисто звертатися за переоформленням субсидії. Це ті родини, де купували предмети розкоші, автомобілі, випущені впродовж п’яти недавніх років або є працездатні особи, що декларують нульові ставки доходу.

А ще обіцяно, що вже в наступному опалювальному сезоні субсидії будуть видавати, як мовиться, «живими» грошима. Бо дотепер люди отримували їх безготівковим шляхом через нарахування підприємствам, що надавали послуги.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply