Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 20, 2018

Стрілянина у колишній столиці Казахстану

Автор:

|

Липень 18, 2016

|

Рубрика:

Стрілянина у колишній столиці Казахстану

Kaz__foto-2

У понеділок, 18 липня, чоловік азіатської зовнішності з борідкою, одягнений у все чорне, несподівано почав стріляти з автомата у поліцейських біля приміщення Алматинського районного відділу внутрішніх справ. Він поранив вартового і заволодів його зброєю, з якої обстріляв екіпаж підрозділу «Буран». Втікаючи, злочинець намагався зупинити приватний автомобіль і вів вогонь, цілячись у правоохоронців. Під час перестрілки загинули троє поліцейських. Також помер від ран мирний мешканець – водій автомобіля, яким хотів заволодіти злочинець. Ще сім поліцейських отримали важкі поранення і перебувають зараз в реанімації.

Департамент внутрішніх справ Алмати ввів у місті «червоний» рівень небезпеки. Цивільним рекомендують не виходити на вулицю. Поліцейські оточили вокзал. Закрито всі зброярські магазини та відділення деяких банків. Правоохоронці вже затримали одного злочинця і розшукують його спільника.

Місто Алмати, незважаючи на втрату статусу політико-адміністративної столиці  майже двадцять років тому, залишається культурним і фінансово-економічним центром Казахстану і єдиним мегаполісом-мільйонником країни.

Kaz-fo

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...