Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Tuesday, Feb. 19, 2019

Стрілянина між силовиками під Києвом: 5 загиблих

Автор:

|

Грудень 04, 2016

|

Рубрика:

Стрілянина між силовиками під Києвом: 5 загиблих

1204___03-1

Те, що сталося 4 грудня у селі Княжичі Броварського району – мало назвати трагічною подією. Вона незбагненна. У ній ще багато нез’ясованого. Однак з уже відомих на цей час подробиць можна скласти загальну картину.

Отож, карний розшук отримав інформацію, що у Княжичах злочинці мають намір вчинити пограбування будинку. Спостерігати за розвитком ситуації відрядили кількох поліцейських. Саме у цей час за фатальним збігом обставин десь по сусідству спрацювала сигналізація й туди оперативно виїхав наряд державної служби охорони. Нічого не знаючи про спецоперацію карного розшуку прибулі затримали двох осіб, поведінка яких видалася підозрілою. А це були саме ті оперативники, які вели спостереження. Найімовірніше, колеги з різних правоохоронних підрозділів врешті б порозумілися. Однак тут втрутилася група захоплення, яка чекала сигналу до дії. Спецпризначенці вирішили, що їхніх товаришів захопили у полон злочинці й кинулися їх виручати. При цьому застосували зброю. Несподівано атаковані працівники служби охорони почали відстрілюватися. Як наслідок – загинуло п’ятеро осіб.

Справу наразі розслідують прокуратура і поліція. Однак свою експертну думку вже висловив голова Закарпатської обласної адміністрації Геннадій Москаль, який понад 30 років працював у силових структурах і навіть дослужився до генерала. Він вже не раз критикував недавню реформу поліції. А щодо цього випадку, то причини трагедії бачить у відсутності координації між різними підрозділами та недостатності професійних навичок у нових поліцейських.

На світлині: місце трагедії.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...