Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 17, 2019

#Stop Killing Ilmi Umerov!

Автор:

|

Вересень 03, 2016

|

Рубрика:

#Stop Killing Ilmi Umerov!

07_0903__!!!

У Києві на Майдані Незалежності 3 вересня відбулася акція на підтримку заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умерова. Як відомо, з 18 серпня окупаційна влада Криму утримує його у психіатричній лікарні в Сімферополі.

Спершу його доставили сюди начебто для проведення психіатричної експертизи, однак потім перевели у стаціонарне відділення на майже місячне лікування.

Федеральна служба безпеки у травні цього року звинуватила Ільмі Умерова в посяганні на територіальну цілісність Росії. Приводом стало дане під час перебування на території України телеінтерв’ю, де мужній громадський діяч однозначно сказав, що Крим – не Росія і окупована територія має бути повернута Україні.

3 вересня на пішохідному мосту над алеєю Героїв Небесної Сотні у столиці України вивісили банер з написом «#Stop Killing Ilmi Umerov» («Припиніть вбивати Ільмі Умерова»).  Його донька Айше Умерова закликала громадян приєднатися до акції і розповісти про неї знайомим. США, Євросоюз, Україна, а також правозахисна організація Human Rights Watch закликали російську владу звільнити Ільмі Умерова. Акції «#Stop Killing Ilmi Umerov», окрім Києва, відбуваються також у Ризі та низці інших місць по усьому світу. Про це написав у «Твітері» один з адвокатів Ільмі Умерова Марк Фейгін.

07_0903__!!!11

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...