Новини для українців всього свту

Monday, Nov. 30, 2020

Сто ворожих мін на одному напрямку

Автор:

|

Вересень 16, 2017

|

Рубрика:

Сто ворожих мін на одному напрямку

Зведення прес-центру штабу АТО, оприлюднене 16 вересня, інформує про суттєву зміну ситуації у зоні бойових дій. Ні, інтенсивність обстрілів не зменшилася, минулої доби контрольовані кремлівською владою бандформування 30 разів відкривали вогонь по українських позиціях. Але ворог змінив спрямування своїх злочинних дій. Епіцентр напруженості вчора з Донецького та Приморського напрямків був несподівано перенесений на донедавна традиційно більш спокійний Луганський.

Понад 60 мін калібру 82 міліметри випустили бойовики по околицях Кримського під час двох мінометних обстрілів. Ще чотири обстріли здійснено тут з гранатометів і великокаліберних кулеметів. Українські військові рішуче відкривали вогонь у відповідь. Саме біля цього села пізно ввечері отримав поранення один з наших бійців. Інших втрат, на щастя, цього дня не було. А ще того ж вечора проросійські терористи випустили з 82-міліметрового міномету 35 мін у районі Новотошківського.

На Донецькому напрямку тривають обстріли Авдіївки і Пісків. Неспокійно було і в районі Світлодарська. А на Приморському напрямку окупанти вели мінометний і гранатометний вогонь біля Талаківки та Водяного.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply