Новини для українців всього свту

Tuesday, Nov. 24, 2020

Станиця Луганська знову під вогнем

Автор:

|

Жовтень 18, 2016

|

Рубрика:

Станиця Луганська знову під вогнем


ato_0718_vyk

Вчорашнє убивство бойовика Арсена Павлова, відомого під прізвиськом «Моторола», жодним чином не позначилося на ситуації у зоні бойових дій. Зведення прес-центру штабу АТО станом на 18 жовтня повідомляє, що минулої доби зафіксовано 29 випадків порушення окупаційними військами режиму тиші.  Для порівняння нагадаємо, що попереднього дня контрольовані російською владою бандформування 61 раз відкривали вогонь по українських позиціях.

Зона особливої небезпеки знову повернулася на Маріупольський напрямок, де загарбники здійснили 20 обстрілів. Найскладніше було у Широкіному, Водяному та Лебединському. Ці населені пункти опинилися під вогнем 122-міліметрових гармат та мінометів калібру 120 та 82 міліметри.  Талаківку терористи обстріляли з мінометів та озброєння бойових машин піхоти (БМП).

На Луганському напрямку ворог ніяк не залишить у спокої Станицю Луганську, згадану у Рамковому рішенні. Вочевидь, зараз розмови про відведення звідси військ вже можна припинити. Цього разу у напрямку міста сепаратисти вели вогонь з мінометів.

На Донецькому напрямку російсько-окупаційні війська вчинили три провокації. Але в усіх використовували заборонене озброєння.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply