Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 26, 2021

США вийшли на перше місце у світі з видобутку нафти

Автор:

|

Вересень 13, 2018

|

Рубрика:

США вийшли на перше місце у світі з видобутку нафти

Як повідомило у четвер, 13 вересня, американське Управління з енергетичної інформації, за обсягами видобутку нафти Сполучені Штати вже обігнали Саудівську Аравію і Росію. Це сталося вперше за 45 років. І надалі США мають намір утримувати світове лідерство у цій галузі.

Експерти з питань економічної інформації вважають, що до кінця 2018 року і протягом наступних років обсяги видобутку нафти в США також перевищуватимуть показники видобутку Саудівської Аравії і Росії. Правда, прогнози засновані на попередніх підрахунках.

Як пояснюється в повідомленні Управління з енергетичної інформації США, у середині 2014 року вартість нафти знизилася. Відтак, американські виробники зменшили свої витрати і тимчасово знизили видобуток нафти. Однак після зростання цін на початку 2016 року, інвестиції та виробництво почали зростати. При цьому Саудівська Аравія і Росія зберегли відносно стабільний рівень нарощування видобутку протягом останніх років. Як зазначається, Сполучені Штати були світовим лідером з видобутку нафти до 1973 року.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply