Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 21, 2018

США відібрали візу в Олега Ляшка

Автор:

|

Лютий 07, 2017

|

Рубрика:

США відібрали візу в Олега Ляшка

Відтепер народний депутат України від Радикальної партії свого імені не зможе відвідувати Сполучені Штати. Як повідомляє політик у мережі Facebook, сьогодні, 7 лютого, йому анулювали 10-річну візу до США, яку він отримав перед Новим роком. Чому американці застосували такі дії – невідомо. За даними самого нардепа, консульський офіцер повідомив, що такою була інструкція з Вашингтону, передає «Українська правда».

На думку Олега Ляшка, анулювання візи відбулося через кілька його принципових позицій. Наприклад, він ставить вимогу виконувати зобов’язання за Будапештським меморандумом, що їх колись брав на себе офіційний Вашингтон, та не сприймає нового меморандуму МВФ, «який консервує статус України як сировинної колонії». До того ж нардеп запевнив, що за невиконання Будапештського меморандуму Україна буде змушена відновлювати ядерну зброю.

Попри це, пан Ляшко повідомив, коли саме відвідає Сполучені Штати: «Гуд бай, Америка! Приїду туди, коли українці оберуть мене своїм Президентом». Поки нардеп планує відвідувати «наших людей, яким треба не візи чи безвіз, а робота і гідне життя».

Додамо, що посольство Сполучених Штатів Америки наразі не прокоментувало причини анулювання візи для Олега Ляшка.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...