Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Wednesday, Jul. 18, 2018

США у ролі чорноморської держави

Автор:

|

Червень 13, 2016

|

Рубрика:

США у ролі чорноморської держави

8_есмірнець

Поки у Кремлі сушать собі голови над тим, як відреагувати на появу в Чорному морі есмінця військово-морських сил (ВМС) США USS Porter, він 13 червня приступив до участі у спільних румунсько-американських навчаннях. Сторони мають на меті відпрацювати бойову взаємодію.

Румунія використовує у цих маневрах фрегат Regina Maria, корвет, два морських земснаряди, два ракетоносці, вертоліт Puma Naval і групу водолазів. Також в епізодах протидії повітряним загрозам злітатимуть у небо три літаки Mig 21 Lancer румунських військово-повітряних сил. Навчання триватимуть до 17 червня. А з 10 по 12 червня USS Porter у порту Констанци відпрацьовував стандартні процедури зв’язку з ВМС Румунії.

Есмінець за програмою операції Atlantic Resolve відвідає ще кілька чорноморських портів, де екіпаж проведе двосторонні навчання з країнами-партнерами. Porter оснащено системою протиракетної оборони Aegis, 56 крилатими ракетами Tomahawk, а на борту має три сотні осіб екіпажу. Всюдисущі журналісти вивідали навіть, що кораблем командує жінка –  капітан 2-го рангу Андрія Слар.

Згідно з міжнародною конвенцією, USS Porter може перебувати у Чорному морі до трьох тижнів. Але цього цілком досить, щоб американські моряки відчули особливості закритого моря і його регіону.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...