Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 23, 2021

США: перші звинувачення у «російській справі»

Автор:

|

Жовтень 28, 2017

|

Рубрика:

США: перші звинувачення у «російській справі»

Спеціальний прокурор США Роберт Мюллер, який розслідує можливе втручання Росії у американські президентські вибори, готовий висунути перші звинувачення. Їх вже затвердило Федеральне велике журі Вашингтона. Про це у суботу, 28 жовтня, повідомляють провідні інформаційні агенції світу з посиланням на телеканал CNN.

За процедурою, що встановлена у США для спеціальних розслідувань, з характером звинувачень був ознайомлений заступник генерального прокурора Рід Розенстайн. Після цього колегія засідателів на етапі попереднього розслідування визначила обґрунтованість і доцільність їх висунення.

Як зазначає CNN, перші арешти у справі про російський слід у виборах можуть статися вже у понеділок, 30 жовтня. Разом з тим канал не повідомляє, хто ризикує опинитися у числі підозрюваних, і не наводить жодних деталей про предмет звинувачень спецпрокурора.

Раніше президент Дональд Трамп неодноразово закликав швидше завершити розслідування, наголошуючи, що ані він сам, ані люди з його штабу не перебували у змові з російськими представниками і не мали незаконних контактів з ними.

Світлина Reuters: спецпрокурор Роберт Мюллер.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply