Новини для українців всього свту

Thursday, Jun. 4, 2020

США і Китай щось не поділили у небі

Автор:

|

Травень 19, 2017

|

Рубрика:

США і Китай щось не поділили у небі

Китайські винищувачі перехопили військовий літак США. Про це повідомив у п’ятницю, 19 травня, сайт ВВС.

За версією американської сторони, два китайські винищувачі Су-30 здійснили «непрофесійне» перехоплення американського військового літака над Східно-Китайським морем. Що розуміється під цим терміном, видання не роз’яснює. Але деякі  інтернет-портали (наприклад – L!FE) твердять, що китайські літаки підійшли на дуже малу відстань – приблизно 150 футів (близько 45 м). При цьому один з пілотів ще й демонстрував фігуру вищого пілотажу. Він летів над американським літаком головою вниз

За офіційною інформацією з Вашингтона, для американського літака WC-135 Constant Phoenix, основним завданням якого є виявлення радіоактивних частинок в атмосфері, це був плановий політ. Окрім того, на момент перехоплення він перебував у міжнародному повітряному просторі. Раніше цей літак використовували, щоб збирати дані про можливі випробування ядерної зброї Північною Кореєю.

Отож, вчинок китайських пілотів у США розцінили як непрофесійний. Зазначається, що інцидент обговорюють через військові та дипломатичні канали між країнами. А за словами прес-секретаря військово-повітряних сил США Лорі Ходж, вже розпочато розслідування інциденту.

 

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply