Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 24, 2021

США готові обговорювати військові потреби України

Автор:

|

Вересень 15, 2018

|

Рубрика:

США готові обговорювати військові потреби України

Спеціальний представник Держдепартаменту Сполучених Штатів на переговорах щодо України Курт Волкер заявив у суботу, 15 вересня, що хоча обороноздатність нашої держави посилилася, у ній усе ще є прогалини, і Вашингтон може надати Києву сприяння в їх усуненні. Виступаючи на брифінгу під час щорічної міжнародної конференції «Ялтинська європейська стратегія», він зазначив: «Ми готові сісти з Україною і обговорити, які у них є потреби».

Американський спецпредставник також наголосив, що неможливо виконати всі умови Росії, які, на думку Кремля, необхідні для врегулювання конфлікту на Донбасі. Однією з них Курт Волкер назвав вимогу вести прямі переговори з керівництвом самопроголошених «ДНР-ЛНР». А учергове підтвердивши важливість збереження європейських санкцій проти Росії, зауважив, що Брюссель повинен бачити, «що Україна рухається вперед».

Курт Ролкер також вважає, що Києву необхідно продовжити дію закону про особливості місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областях, оскільки його призупинення дасть Росії привід для закидів на адресу України.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply