Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 20, 2018

Спроба військового перевороту в Туреччині

Автор:

|

Липень 15, 2016

|

Рубрика:

Спроба військового перевороту в Туреччині

Turk-2

Вона сталася наприкінці доби 15 липня. Турецьке агентство Анадолу цитує слова прем’єр-міністра країни Біналі Їлдирима: «Незабаром ми зрозуміємо, хто і з якою метою вчиняє дії і зробимо все необхідне. Нехай народ буде спокійним. Ми в жодному разі не дозволимо здійснитися незаконним діям, які можуть припинити демократичний розвиток».

Спроба перевороту організована групою військових, які вже оголосили про захоплення влади в Туреччині. У їх заяві йдеться про те, що турецька армія має намір відновити «конституційний порядок, демократію, права і свободи людини, а також повернути в Туреччині верховенство закону». Повідомляють також, що учасники перевороту взяли в заручники очільника Генштабу генерала Хулулсі Акара.

За словами прем’єр-міністра, сили безпеки роблять все можливе, щоб нейтралізувати ситуацію. Будь-яких заяв від президента Туреччини Реджепа Таїпа Ердогана не надходило. Про його місцезнаходження нічого не повідомляють, хоча твердять, що він у безпеці. У Стамбулі проводиться спецоперація. Босфорський міст і Міст Султана Мехмета закриті. У національному аеропорту імені Ататюрка в Стамбулі стоять танки. Вильоти і прильоти скасовані.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...