Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 3, 2020

«Справа 2 травня» йде на друге коло

Автор:

|

Вересень 28, 2017

|

Рубрика:

«Справа 2 травня» йде на друге коло

28 вересня прокуратура Одеської області внесла апеляційну скаргу на виправдувальний вирок Іллічівського міського суду Одеської області, яким визнано невинними 19 фігурантів масових заворушень, що сталися 2 травня 2014 року на вулиці Грецькій і Грецькій площі в Одесі. Того дня, нагадаємо, у сутичках з участю проросійських і проукраїнських активістів загинули кілька осіб.

Як ми вже повідомляли, 18 вересня Іллічівський міський суд визнав невинуватими підозрюваних у цій справі. Втім, того ж дня в Чорноморську двом виправданим судом фігурантам справи – українцю Сергію Долженкову і російському громадянину Євгену Мефедову повідомили про підозру в сепаратизмі. Решта 17 осіб зараз перебувають на волі. Такий підсумок розгляду викликав критику і протести.

Тепер прокуратура звернулася з вимогою про скасування цього вироку і призначення нового розгляду в суді першої інстанції. Представники прокуратури вважають, що суд належним чином не дослідив докази, надані прокурором у засіданні. Зокрема,  стороні обвинувачення було відмовлено у залученні до справи відеоматеріалів. А на них чітко зафіксовано незаконні дії обвинувачуваних. Зазначається також, що прокуратура заявляла відвід цій колегії суддів, в задоволенні якого було відмовлено, що є підставою для скасування вироку судом апеляційної інстанції та призначення нового розгляду справи.

Світлина: 18 вересня, засідання Іллічівського міського суду.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply