Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Sunday, Apr. 22, 2018

Сполучені Штати не забувають про Україну

Автор:

|

Березень 31, 2017

|

Рубрика:

Сполучені Штати не забувають про Україну

У Брюсселі 31 березня відбувається засідання міністрів закордонних справ країн-членів НАТО. Вперше у такій зустрічі, як Державний секретар США, бере участь Рекс Тіллерсон. Він запевнив союзників в прихильності Сполучених Штатів всім колишнім домовленостям і в здатності Північноатлантичного альянсу захистити себе, в тому числі й від російської агресії.

Зрозуміло, українці з нетерпінням очікували на слова, що стосуються їх найбільш болісної нинішньої проблеми. Поспішаємо повідомити, що Рекс Тіллерсон наголосив на необхідності обговорити спільну позицію в зв’язку з агресією Росії в Україні. При цьому він надає особливого значення висновкам і пропозиціям країн Східної Європи. Воно й зрозуміло, адже тут набагато краще розуміють і відчувають імперську ментальність Москви.

Держсекретар США також закликав союзників збільшити військові витрати до двох відсотків від внутрішнього валового продукту (ВВП) своїх країн.  Потреба зростання вкладень в оборону теж є реакцією на агресивну політику Кремля.

Сьогоднішня зустріч очільників зовнішньополітичних відомств є підготовчою до призначеного на 25 травня саміту НАТО, в якому візьме участь і Президент США Дональд Трамп.

На світлині АР: Держсекретар США Рекс Тіллерсон (Брюссель, 31 березня 2017 г.)

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...