Новини для українців всього свту

Saturday, Sep. 26, 2020

Спільність позицій України та Ізраїлю

Автор:

|

Вересень 27, 2016

|

Рубрика:

Спільність позицій України та Ізраїлю

06_0927-11

27 вересня в Україну з державним візитом прибув Президент Держави Ізраїль Реувен Рівлін. У програмі перебування – перемовини з державним керівництвом України, участь у заходах високого рівня з нагоди вшанування 75-х роковин трагедії в Бабиному Яру, а також відвідини Одеси.

Того ж дня Президенти України Петро Порошенко та Президент Держави Ізраїль Реувен Рівлін обговорили весь комплекс питань двосторонньої співпраці між країнами. Особливої уваги співрозмовники надали обговоренню безпекових викликів, що постали перед Україною у зв’язку із агресією Російської Федерації. Сторони підтвердили спільність позицій в частині підтримки Ізраїлем суверенітету, територіальної цілісності та незалежності України, та необхідності повного виконання Мінських угод. Глава Української держави запропонував ізраїльським партнерам, інвесторам взяти участь у масштабній приватизації, яка буде відбуватись в Україні у 2016-2017 роках.

Петро Порошенко подякував Президенту Держави Ізраїль, членам Уряду Ізраїлю та депутатам Кнесету за підтримку, так необхідну Україні у цей важкий час.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply