Новини для українців всього свту

Saturday, Sep. 26, 2020

Союзники завдали ракетних ударів по Сирії

Автор:

|

Квітень 14, 2018

|

Рубрика:

Союзники завдали ракетних ударів по Сирії

Таким чином під ранок у суботу, 14 квітня, США, Великобританія і Франція відповіли на передбачуване застосування режимом Башара Асада хімічної зброї проти мирного населення у місті Думі.

На початку квітня повідомлення про цю хімічну атаку викликали широкий резонанс у світі. Президент США Дональд Трамп пообіцяв, що ті, хто за цим стоїть, «дорого заплатять» і не виключив нанесення удару по військових об’єктах сирійської армії. Про початок ударів по Сирії наступною оголосила британський прем’єр-міністр Тереза ​​Мей. До атаки приєдналася також Франція.

Цілями стали три об’єкти, пов’язані з хімічною зброєю, повідомив глава Об’єднаного комітету начальників штабів збройних сил США Джозеф Данфорд. Перший з них – центр хімічних досліджень під Дамаском. Другий – передбачуваний склад хімічної зброї на захід від міста Хомса. Третього удару завдали по командному пункту, розташованому неподалік від цього складу.

Російське Міністерство оборони заявило, що атаковано також чотири військові аеродроми – Шайрат, Дюван, Думеір, Блеі.

Сирійське державне агентство Sana повідомило про трьох постраждалих в регіоні Хомса, а також про руйнування однієї з будівель центру хімічних досліджень в населеному пункті Барзах на північ від Дамаска. Джерела у військових колах Сирії твердять, що внаслідок ударів по складу зброї в Хомсі поранені шестеро сирійських солдатів.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply