Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 27, 2020

Солідарність з народом України

Автор:

|

Серпень 28, 2017

|

Рубрика:

Солідарність з народом України

Прес-реліз посольства ФРН у Києві від 28 серпня повідомляє про рішення уряду Німеччини виділити додаткові 1,5 мільйона євро (майже $ 1,8 мільйона) на підтримку гуманітарної програми ЮНІСЕФ (дитячий фонд ООН) в Україні. Допомогу буде надано найменш захищеним верствам населення східної України: новонародженим, дітям і їхнім матерям, а також людям похилого віку.

«Німеччина висловлює солідарність з народом України. Ми продовжимо надавати підтримку людям, що страждають в результаті подій на сході країни. ЮНІСЕФ – наш перевірений партнер у цій справі», – наголосив посол ФРН в Україні Ернст Райхель.

Основними завданнями програми є медичне забезпечення, постачання якісної питної води, поліпшення санітарних умов і психологічна допомога постраждалим в ході конфлікту. Зауважимо, що Німеччина залишається основним гуманітарних партнером України. З початку цього року звідти отримано понад 26 мільйонів євро ($ 31 мільйон) субсидій, наданих різними організаціями. А у 2016 році ЮНІСЕФ надав допомогу близько 200.000 дітей в зоні конфлікту в Донбасі.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply