Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Monday, Apr. 22, 2019

Сьогодні Петро Порошенко прибуває до Вашингтона

Автор:

|

Червень 19, 2017

|

Рубрика:

Сьогодні Петро Порошенко прибуває до Вашингтона

Отож, передбачення про його зустріч з Дональдом Трампом збуваються. Правда, станом на обід 19 червня сайт Президента України з цього приводу не оприлюднив жодної інформації. Однак інтернет-портали України ще від ранку з посиланням на «ТСН» повідомляють, що сьогодні ввечері глава Української держави прилетить у американську столицю. Врешті у мережі Twitter його прес-секретар Петра Порошенка Святослав Цеголко написав, що Президент України відбув з робочим візитом до Сполучених Штатів.

Враховуючи різницю у часі між Києвом та Вашингтоном, можна сподіватися, що нашій делегації вдасться встигнути щось зробити вже у перший день візиту. Та найважливіші справи відбудуться завтра. Програмою перебування, як твердить першоджерело інформації,  передбачено перемовини із Віце-президентом Майком Пенсом та Президентом Дональдом Трампом. Повідомляється також, що український Президент поспілкується із міністрами енергетики та економіки США.

Це буде перша зустріч Петра Порошенка з новим президентом США. Безперечно, поміж інших тем будуть обговорювати і війну на Донбасі. Тут важливо, що Дональд Трамп зустрінеться з українським лідером раніше, ніж в Володимиром Путіним.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...