Новини для українців всього свту

Tuesday, Jun. 25, 2019

Сьогодні німці масово гуляли

Автор:

|

Листопад 11, 2017

|

Рубрика:

Сьогодні німці масово гуляли

У наш неспокійний час преса більше розповідає про масові акції протесту. Але у Німеччині почалося грандіозне дійство, яке називають «п’ятою порою року». У суботу, 11 листопада, стартував традиційний рейнський карнавал, головними центрами якого є міста Кельн, Дюссельдорф та Майнц. І цю подію любителі весело провести час відзначили масовими народними гуляннями.

Десятки тисяч ряджених вийшли на центральні вулиці і площі багатьох міст, щоб, незважаючи на дощ і холодну погоду, відсвяткувати початок карнавального сезону. На центральних площах Кельна, за даними муніципальних служб, зібралося стільки людей, що поліції довелося перекрити прилеглі вулиці.

У Дюссельдорфі сотні одягнених у карнавальні костюми прийшли до міської ратуші, щоб бути присутніми при пробудженні символу Дюссельдорфського карнавалу блазня Хоппедіца. За традицією він звернувся з їдкою промовою до міської влади, викриваючи чиновників і перелічуючи їх помилки, а з балкону ратуші бургомістр міста Томас Гайзель намагався відбити словесні випади.

«П’ята пора року» триватиме до так званої попелястої середи, яка цього разу припадає на 14 лютого 2018 року. А двома днями раніше, у «скажений понеділок», карнавал досягне своєї кульмінації, і в більшості міст на Рейні пройдуть яскраві вуличні марші.

Світлина DPA: карнавал без політичних тем не обходиться.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...