Новини для українців всього свту

Monday, Jun. 1, 2020

Сьогодні – фінал «Євробачення-2017»

Автор:

|

Травень 13, 2017

|

Рубрика:

Сьогодні – фінал «Євробачення-2017»

Він розпочнеться в суботу, 13 травня, у Києві о 22:00 за місцевим часом. Цього ж дня вранці сайт «Deutsche Welle» оприлюднив оглядову статтю, де проаналізовано шанси на перемогу основних фаворитів.

Отож, за головну нагороду, якою є «Кришталевий мікрофон», борються представники 26 країн. 20 відібрані у вівторок та четвер після двох півфіналів (по 10 від кожного). Окрім того, Великобританія, Німеччина, Іспанія, Італія і Франція потрапляють до фіналу автоматично, бо платять найбільші внески в бюджет Європейської мовної спілки, яка проводить «Євробачення». Автоматично стає учасником фіналу й український гурт O.Torvald, оскільки наша держава є господаркою цьогорічного конкурсу.

Тривалий час лідером залишався переможець конкурсу в Сан-Ремо 34-річний Франческо Габбані (Італія). Але згодом букмекери віддали перевагу 27-річному Салвадору Собралу з Португалії. Високі місця пророкують також бельгійці із сценічним псевдонімом Бланш та наймолодшому  учаснику 17-річному Крістіану Костову, який представляє Болгарію.

Кілька слів про голосування. Наприкінці телетрансляції (це вже буде у ніч на неділю) у прямому ефірі повідомляються оцінки національних журі з країн, які відправили на конкурс своїх учасників. Цього року їх 42. Потім оголошують результати голосування всіх телеглядачів, які приплюсовуються до балів журі.

Ще твердять, що таких масштабних і ретельних заходів безпеки, як цього разу, «Євробачення» ще не знало.

Світлина: українські репрезентанти гурт O.Torvald.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply