Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Wednesday, Feb. 20, 2019

Сьогодні – День Збройних Сил України

Автор:

|

Грудень 06, 2016

|

Рубрика:

Сьогодні – День Збройних Сил України

1206___01-2

6 грудня 1991 року було ухвалено Закон «Про Збройні Сили України». А через два роки постановою Верховної Ради ця дата визначена як святковий день на честь сучасного українського війська.

Сьогодні Президент України, інші керівники держави привітали українських воїнів з святом та 25-річчям створення Збройних сил. На офіційному сайті глави держави розмішено відео-привітання, яке Петро Порошенко записав напередодні у Донецькій області, на передньому рубежі оборони Вітчизни. Він наголосив, що військовослужбовці зараз виконують найважливішу місію в державі – боронять її.

Українські воїни вже почули і ще почують сьогодні багато теплих слів на свою адресу. Українська спільнота гордиться своїм військом, соціологія свідчить, що за рівнем довіри Збройні Сили є однією з найбільш шанованих інституцій. І зичать військовикам міцного здоров’я, сил і бадьорості. А головне побажання у тривожний час війни звернене до кожного: «Повертайся живим!»

Водночас українці звертаються і до того ж вищого державного керівництва. Фінансування потреб оборони повинно бути нині одним з основних пріоритетів. Збройні Сили та їх особовий склад слід гарантовано забезпечувати усім необхідним. А відповідальність вдали полягає і у відповідальності за життя кожного нашого захисника.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...