Новини для українців всього свту

Sunday, Jun. 16, 2019

Снаряд упав на подвір’ї дитячого садочка

Автор:

|

Березень 28, 2017

|

Рубрика:

Снаряд упав на подвір’ї дитячого садочка

З оприлюдненого 28 березня зведення прес-центру АТО дізнаємося, що ситуація у зоні бойових дій дещо стабілізувалася. Минулої доби окупанти 58 разів обстріляли позиції українських військовиків та оселі мешканців прифронтових населених пунктів. Повідомлено також скорботну звістку – загинуло двоє наших героїв. Окрім того у лавах захисників України четверо поранених, та один травмований.

А загалом маємо традиційний перелік застосованого російськими загарбниками та їх найманцями важкого озброєння. На Маріупольському напрямку це 82-міліметрові міномети та зенітна установка, на Луганському – міномети двох калібрів, 152-міліметрова артилерія, протитанкові гранатомети. Але особливо гаряче було на Донецькому напрямку, де обстріляно п’ять сіл та місто Авдіївку. Її мешканці вже й не пригадують, коли востаннє могли порадіти спокійному дню.

Втім, люди живуть, трудяться, виховують дітей. Нещодавно на подвір’я одного з дитячих садків упав снаряд. Директор дошкільного закладу Ніна Шрамко розповіла: «Від вибуху повибивало шибки, а ми тільки-но закінчили ремонт, поміняли старі дерев’яні вікна на склопакети. Зараз подали заявки, чекаємо на заміну».

Коли закінчиться війна і буде суд над тими хто її затіяв і вів, їм згадають і дитинство, проведене під обстрілами. А поки що щиросердні люди намагаються допомогти найменшеньким жителям Авдіївки. Як розповідає прес-центру АТО, у місті працює чотири дитсадочки. І діти з Вінницької, Житомирської та Київської областей вирішили зібрати іграшки для однолітків з прифронтової Авдіївки. Подарунки передали офіцери Цивільно-Військового співробітництва.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...