Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 25, 2020

СМС-компромат від нардепа-утікача

Автор:

|

Травень 11, 2018

|

Рубрика:

СМС-компромат від нардепа-утікача

У п’ятницю, 11 травня, на сайті проекту «Слідство.Інфо» оприлюднено, як твердять, архів листування позафракційного народного депутата Олександра Онищенка з особами, що входять до оточення президента Петра Порошенка. Це фотографії листування з мобільного телефону.

Журналісти зазначають, що ці фотографії передано детективам Національного антикорупційного бюро України (НАБУ), які раніше порушили кримінальне провадження щодо можливого підкупу народних депутатів України.

Олександр Онищенко, якого звинувачують в організації схеми з перепродажу купленого у державній компанії газу своїм же фірмам за заниженими цінами, покинув територію України у липні 2016-го. Це сталося після того, як Верховна Рада дала згоду на притягнення його до відповідальності, затримання і арешт.

Днем раніше журналісти «Слідство.Інфо» оприлюднили розслідування, в якому твердять, що зустрічалися з Олександром Онищенком у Франції і той дозволив їм сфотографувати СМС-переписку з депутатами від Блоку Петра Порошенка Ігорем Кононенком і Сергієм Березенком, а також з фінансовим радником президента Макаром Пасенюком.

У повідомленнях, знімки яких показали журналісти, Олександра Онищенка начебто просять домовитися з іншими нардепами про голосування за гроші на користь президента Петра Порошенка. Невдовзі нардеп-утікач заявив, що не давав доступу журналістам-розслідувачам до свого СМС-листування. Коментарів з Адміністрації Президента з цього приводу не надходило.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply