Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Feb. 23, 2019

Слід російської агресії знайдено поблизу Харкова

Автор:

|

Липень 02, 2016

|

Рубрика:

Слід російської агресії знайдено поблизу Харкова

n_1333_62487952

Те, що бойові дії проти російських окупантів тривають на Донбасі аж ніяк не означає, що можна безпечно почуватися в інших областях нашої держави. Чергове підтвердження цьому знаходимо у суботу, 2 липня, на офіційному сайті Служби безпеки України. Її оперативники провели з працівниками Національної поліції під Харковом спільну операцію і у лісосмузі неподалік Харківської кільцевої дороги виявили схованку зброї та боєприпасів.

Наразі невстановлені особи ретельно приховали в околицях села Мала Рогань цілий арсенал: п’ять гранатометів РПГ-26, сорок чотири ручні гранати трьох різновидів (Ф-1, РГО та РГД-5) із запалами, три гранати для підствольного гранатомета, одинадцять магазинів до автомата та кулемета Калашникова і майже чотири тисячі набоїв різного калібру.

Оперативним шляхом вже встановлено, що смертоносний вантаж завезено з Росії. З викритого сховища планували озброювати диверсійні групи із завданням здійснювати теракти і цим дестабілізувати ситуацію в регіоні. Співробітники спецслужби зараз працюють над тим, щоб виявити організаторів перевезення боєприпасів та облаштування схованки.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...