Новини для українців всього свту

Wednesday, Jan. 20, 2021

СКУ засуджує теракти у Сомалі

Автор:

|

Жовтень 18, 2017

|

Рубрика:

СКУ засуджує теракти у Сомалі

Інформаційна агенція «Укрінформ» 18 жовтня повідомила, що світове українство засуджує терористичні акти, які сталися нещодавно у столиці Сомалі місті Могадішо. Про це кореспондентові агенції розповів президент Світового конґресу українців (СКУ) Євген Чолій.  Він висловив співчуття родинам загиблих і пообіцяв молитися за усіх постраждалих.

«Світовий конґрес українців шокований такими актами тероризму проти невинних людей та висловлює солідарність сомалійському народу з приводу цих трагедій», – заявив Євген Чолій.

14 жовтня у Могадішо терорист-смертник підірвав вантажну машину, коли його намагалися затримати. Вантажівка змітала на своєму шляху мотоцикли і легкові автомобілі, поки не досягнула велелюдного перехрестя, де і стався вибух. За останніми даними теракт забрав 276 життів. Близько трьох сотень людей зазнали поранень. Число поранених та загиблих постійно зростає, адже досі багатьох вважають зниклими безвісти. Згоріло близько сотні автомашин. Пошкоджено будівлі в радіусі сотень метрів від місця вибуху.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply