Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 17, 2021

Скорботні роковини жахливої трагедії

Автор:

|

Вересень 11, 2018

|

Рубрика:

Скорботні роковини жахливої трагедії

Сьогодні – день пам’яті жертв терористичних атак у Сполучених Штатах, що сталися 11 вересня 2001 року. «Спільно з дружнім американським народом схиляємо голову перед пам’яттю невинно вбитих у страшній трагедії. Горе, яке вона принесла у тисячі сімей, донині відгукується болем у серцях по всьому світу» , – написав сьогодні у соціальних мережах Президент України Петро Порошенко.

Глава держави наголосив, що тероризм не знає кордонів, його розрахунок – залякати і посіяти паніку. І український народ відчуває це сповна на Донбасі.

Нагадаємо, що 11 вересня 2001 року у США терористи з ісламістської організації «Аль-Каїда» захопили 4 пасажирських літаки. Два з них у Нью-Йорку протаранили вежі-близнюки Всесвітнього торгового центру, ще один був спрямований на Пентагон, а четвертий літак завдяки діям пасажирів не досягнув цілі й розбився у полі. Внаслідок атак і пожежі у Всесвітньому торговому центрі загинуло 2 996 людей, понад 6 000 осіб отримали поранення. Цей теракт став наймасштабнішим за числом жертв. Відновлювальні роботи обійшлися в $182 мільйони.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply