Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Tuesday, May. 21, 2019

Скорботна звістка з лінії фронту

Автор:

|

Березень 18, 2017

|

Рубрика:

Скорботна звістка з лінії фронту

Оприлюднене у суботу, 18 березня, зведення прес-центру АТО повідомляє про подальше зростання напруженості у зоні бойових дій. Кількість обстрілів продовжує зростати, минулої доби їх зафіксовано аж 112. Щоб стримувати знавіснілого ворога, українським бійцям доводиться демонструвати усю свою звитяжність, стійкість і жертовність. Ще четверо з них віддали свої життя за волю України. Троє отримали поранення.

На Маріупольському напрямку окупанти здійснили вогневі удари з мінометів та артилерійських систем на восьми ділянках лінії розмежування. На Донецькому терористи продовжують обстрілювати з танків Авдіївку. А на Луганському у них вже стали зброєю повсякденного використання станкові гранатомети.

Схоже на те, що російські генерали намірилися перетворити на другу Авдіївку селище Широкине. Вогонь тут практично не припиняється вже впродовж кількох днів. Ворог застосовує танки, бойові машини піхоти (БМВ), гармати, міномети, гранатомети, стрілецьку зброю. Щораз більше стає зруйнованих будівель. А ще потрібно бути максимально пильним, щоб не потрапити у приціл снайперам. Однак наші морські піхотинці стійко утримують позиції. Коли бандитські провокації стали особливо зухвалими, офіцери звернулися до командування бригади по дозвіл відкрити вогонь у відповідь. А отримавши «добро», вгатили з 23-міліметрової спареної зенітної установки (ЗУ-23-2), яку встановлено на автомобільній базі. Через п’ять хвилин ворожий обстріл припинися.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...